Sly-wang

SlyBeetje bij beetje geef ik meer en meer van mezelf prijs. Ik vind dat ik dat wel verschuldigd ben aan eventuele geïnteresseerde vrouwtjes relatievrouwen. Nu is het natuurlijk altijd aanraderder om mij persoonlijk en in the flesh te (leren) kennen maar het schijnt dat dat niet voor iedereen is weggelegd. Dat geeft helemaal niks, daar heb ik wel begrip voor. Juist voor die personen kan ik de categorie Von Prachtlijfhausen aanbevelen. Hier liggen inmiddels al best wat geheimen omtrent mijn mysterieuze persoontje opgebaard. Veel leesplezier, zouk zeggen.

Met dees anekdoot ga ik weer een tipje van de sluier oplichten. En het is niet zo’n frisse! Laat ik dat voorop stellen.
Ik heb namelijk een Sly-wang. Gelukkig wèl een milde vorm maar toch. En dan moet je milde vorm als de nacht vorm lezen. Want overdag heb ik er (nog??) totaal geen last van.
Neen, het betreft puur de nacht. Als ik in m’n bedje lig. Het zit namelijk zo;
Om een goede nachtrust te garanderen MOET ik op mijn rechterzij in rust vallen. Dat gaat in de meeste gevallen zonder problemen en zie ik ’s ochtends wel hoe ik er bij lig. Maar zo heel soms lukt het me via de rechterzij niet om in rust te komen. Dan spookt er iets door m’n hoofd zum bleistift. Ik heb dan de keuze om op m’n rug te gaan liggen of ik neem de linkerzij. Verandering van houding doet rusten immers. Ik kies meestens voor de linkerzij want op de rug geeft toch ook weer wat ongemak. Waar laat je je handen? Bij mij eindigen ze altijd op z’n Al Bundy’s in de broek. En dat is even leuk maar dat het de rust ten goede komt, nee.
Ik pak dus de linkerzij. En daar komt mijn Sly-wang om de hoek kijken. Binnen de kortste loopt mijn wang vol met kwijl. En zoals je op de foto ziet gaat hierdoor mijn lip hangen. Met gevolg dat het kwijl er in straaltjes uitloopt. Niet zelden word ik wakker met een kletsnatte kin, wang en zijhoofd. En da’s niet prettig, kan ik melden!
Het is alleen de linkerkant. Op rechts heb ik nergens last van. Gek hè?

Nou, dat was het eigenlijk. Weer een onthulling.
Doe er je voordeel mee. Of niet, vink ook best.

2 gedachten over “Sly-wang”

Plaats een reactie