Zo! Het is winterstop. Nou ja, winter? Haha.
Vandaag speelde Sam met zijn team, de F5, de derby tegen de F3 van het naastgelegen dorp (sinds 16 juni zijn ze hun stadsrechten kwijt). Bij een overwinning (en verlies van de concurrent) konden ‘we’ de eerste plaats pakken. Er stond dus wat druk op de wedstrijd.
Tenminste, bij mij. Ik heb vorige week zondag alle tegenstanders en al hun wedstrijden tot in detail geanalyseerd. Dat is een tic die ik heb overgehouden van mijn tijd als trainer/coach. Sue me, ik ben nou eenmaal fanatiek als het sport betreft.
De kinderen hadden nergens last van, zij verzamelden, warming upten en speelden met hetzelfde enthousiasme en plezier als altijd. Dat is ook zo leuk aan jeugdsport.
Het eerste kwart van de wedstrijd ging gelijk op, 2-2. Daarna kwam er een redelijk lang ventje bij de tegenstander in, Jochem. Dit ventje ving alle ballen. Elke lange bal van Sam werd door hem onderschept. Hmmm, balen. Is dat niet onze tactiek? Sam onderschept de ballen, gooit ze naar voren en één van de meiden scoort. We hebben niet voor niets al 52 korfpunten voor!
Maar vandaag lukte dit niet. En dat had veel te maken met Jochem. Sterk gespeeld van de tegenstander, eerlijk is eerlijk.
Drie gewonnen en drie verloren en met een korfsaldo van 52 – 43. Ze doen het hartstikke goed en Sam heeft er ontzettend veel plezier in. Ik vind dat prachtig om te zien.
Over 3 weken gaan we weer verder.
Dat er maar één Jochem bij de hele pupillenafdeling van de tegenstander speelt, en wel bij de D2!!!!! (volgens hun website) laten we maar even rusten. Had ik al gezegd dat ik fanatiek ben?
Toch vind ik het dapper dat je er steeds weer over schrijft. En korfsaldo is zelfs hilarisch.
LikeLike
Dapper? Hoezo?
LikeLike