Sarah 😍😍😍

Shaw

Sommige mensen kijken kookprogramma’s, anderen kijken zang/dans/talentprogramma’s en weer anderen kijken linkse VARA/NOS pulp. Ik kijk graag naar realityprogramma’s zoals “Person of Interest”. Voorheen bij Veronica maar die klutzender is ermee gekapt en nu zenden ze zondags liever herhalingen van herhalingen van vage series uit. Gelukkig vulde NET5 een half jaar geleden mijn behoeftegat (Hmm, dat klinkt smeriger dan ik het bedoel) en begonnen ze op maandagavond de serie vanaf het begin uit te zenden. Drie afleveringen achter elkaar! En hoewel ik het allemaal al een keer gezien had, ben ik weer net zo verslaafd als toen en mis ik geen aflevering.

Het gaat over een miljardair (Harold Finch) die een supercomputer (The Machine) heeft gebouwd. Deze computer ‘ziet’ wanneer mensen in levensgevaar zijn voordat ze in levensgevaar zijn. Door het Sofinummer bekend te maken, weet Harold om wie het gaat. Omdat hij een computernerd is had hij iemand nodig die het veldwerk op moet knappen en daarvoor heeft hij Mr. Reese ingehuurd. John Reese is ex CIA, ex Black ops, ex Deltaforce, ex Special force enzo. Kortom, iemand waar je geen ruzie mee moet krijgen. Een gevleugelde uitspraak is niet voor niets “Mr. Reese never needs an umbrella because rain knows better”.
Mr. Reese, immer netjes in pak, beschermt de persoon in kwestie, meestal op onorthodoxe manier. En aan het einde van de aflevering is het vaak eind goed, al goed. Maar dat is volgens mij geen toeval meer. Dit alles speelt zich af in het pittoreske stadje New York city. Dat moet haast wel de veiligste stad ter wereld zijn.

http://www.youtube.com/watch?v=UpLjlGNnndI

Verder zijn er nog veul meer verhaallijnen hoor maar die plemp ik hier niet neer, ga zelf maar kijken.
(spoiler alert; CIA achter Reese aan. FBI achter Reese aan. Corrupte agenten. Huurmoordenaars. Bendeoorlog. Nóg een Machine. Geheime organisaties. Hightech snufjes. Verloren liefdes. Nieuwe liefdes. Mooie vrouwen. Gelikte mannen. Enzovoorts)

Maar waarom dees anekdoot, Manus, vraag je je af? Nou, aanstaande maandag doet ze haar intrede!!!! De stoot op de foto bovenaan: Sarah Shahi. De stoerste vrouw evah! De vrouwelijke Mr. Reese. En ze ziet er ook nog best wel een beetje heul veul appetijtelijk uit, moet ik eerlijk bekennen. Dat maakt het kijken nòg iets fijner dan dat het al was. Dan lig ik toch nèt iets Al Bundy-er op de bank, zeg maar.  Jammer dat ze in aflevering 79 dood gaat………………..
Of toch niet? Is eigenlijk de hele serie niet een ‘of toch niet’???? En dat vind ik nou het geweldige aan zo’n realistische serie, je weet gewoon niet waar je naar kijkt. Maar stukje bij beetje wordt je wijzer en ontdek je meer en meer. Spannond!

Ik vind het een aanrader als je van realityprogramma’s houdt. Person of Interest, maandag 20.30 uur, NET5.

En had ik al gezegd dat bij de eerstvolgende aflevering Sarah Shahi mee gaat doen?

We Sarah’en!

7a2eddf625cf043fcf6a1a8eab6c310a

3 gedachten over “Sarah 😍😍😍”

Plaats een reactie

Ontwerp een vergelijkbare site met WordPress.com
Aan de slag