Ben jij ook zo eentje die gelijk in een toetsenbord kruipt en online je beklag doet op een openbare site als je onheus bejegend bent? Of dat denkt, in elk geval. Nee toch, mag ik hopen. Goeiendag, wat een droef volk is dat!
Het is vorige week gebeurd in één van mijn favoriete etablissementen hier in de regio. Het was druk. En dan moet je druk als DRUK lezen. Het was voor het personeel niet echt duidelijk wie aan de beurt was. Een vrouw op leeftijd maakte van deze gelegenheid misbruik en wilde haar bestelling plaatsen. Het kassapersoneelslid was hier niet helemaal van overtuigd en vroeg een jongeman naast deze vrouw op leeftijd of hij wellicht niet eerder binnen was gekomen. Het maakte de jongeman niet zoveel uit, hij was toch nog met zijn telefoon bezig. De vrouw op leeftijd deed haar bestelling maar was toch licht aangebrand over de manier van communiceren van het personeelslid. Toen bleek dat de bestelling van de jongeman toch eerder klaar was dan de bestelling van de vrouw op leeftijd was deze vrouw op leeftijd volledig op haar tepels getrapt en stormde woest de zaak uit. Later die avond bleek dat de vrouw op leeftijd een flinke klacht op eet.nu (een openbare recensiesite) had geplaatst.
Nou ja, lang verhaal. De bodemlijn is dat het personeel van één van mijn favoriete etablissementen hier in de regio met deze situatie in de maag zat. Ze konden zich niet verdedigen. Tenminste niet op de manier zoals de uitbater van één van mijn favoriete etablissementen hier in de regio in zijn hoofd had. Je moet toch aan je overige klandizie denken en netjes blijven.
Maar dan is er nog altijd de zelfbenoemde floormanager van één van mijn favoriete etablissementen hier in de regio!
IK!!!!
WAT ZULLEN WE NOU KRIJGEN ZEG!
Onmiddellijk belegde ik een topoverleg met het personeel. Dit mocht geen effect hebben op de toekomstige beursgang later dit jaar. We ontdekten dat klanten machtig zijn en dat zij ronduit hun gal mogen spuwen op (personeel van) zaken, winkels, etablissementen en overige uitbaterijen. Maar andersom is dat niet mogelijk.
Tot nu! Ik ontdekte een site waar personeel van zaken, winkels, etablissementen en overige uitbaterijen naar hartenlust hun ontevreden klanten met de grond gelijk kunnen maken. Eventueel met naam en toenaam. JETSERS
Briljant!! Ik zeg, geef de man die dit gerealiseerd heeft een standbeeld!
Opzouten met die toetsenbord lafmuilen. Een beetje ontevreden klant lost het ter plekke op.
Pffff, de klant is koning. Nou, niet altijd hoor!
We Jetser’en!
Ik ben wat je noemt op leeftijd maar heel bescheiden. Dus ik hoop niet dat dit opgepakt wordt al symptomatisch voor de gehele groep.
LikeLike
Och, er zullen best wat op leeftijd zijntjes die wel te pruimen zijn hoor. Ik schaar jou daar onder.
LikeLike
Heb jij die site nou net opgericht want dit is geheel nieuw?
LikeLike
En waarom denk jij dat ik een vinger in die site heb?
LikeLike
Het heldere taalgebruik misschien :-) ? OK, dat kan iedereen (?) leren. Het feit dat je er als eerste (?) op wijst?
Als bliksemafleider en uitlaatklep kan het best een goed initiatief zijn. Zolang het maar niet hetzelfde moddergooien wordt als die klanten zelf doen: dat niveau (ook: dat soort klanten) neemt m.i. zelden iemand serieus. Toch? Of ben ik de enige die overkokende klaagklanten niet zó serieus neemt?
LikeLike
Ik moest trouwens denken aan de übergeestige episode van SouthPark, over Yelp…..
(Krankzinnige yelpers die overal seycken en dreinen om korting te krijgen, kort samengevat, beetje jouw type klant.)
Wilde hier even een linkje posten, en zag dat Yelp SouthPark heeft “gesued voor 10 miljoen dollar” vanwege de uitzending: http://nbc.com.co/yelp-sues-south-park-for-10-million-over-episode/
Hilarisch!
LikeLike
Ohnee, die lawsuit is een Hoax… ;-) “Never trust the internet news”… Maar de uitzending blijft hilarsich, hier de trailer… https://www.youtube.com/watch?v=pDlR_ccnZww
LikeLike
South Park, ik ben waarschijnlijk de enige die daar geen ruk aan vindt. Ik vind dat bedenkelijk nivo!
Maar een Yelper is dus een zeikklant. Goed om te weten!
(en dat is mijn type klant dus totaal niet hè!!!)
LikeLike